Kodu Ders Adı (1. SINIF) S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
YDB 102 İngilizce II 22.04.2017 11.15-12.00
TDB 102 Türk Dili II 25.04.2017 17.15-18.00
ENF 102 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı 18.04.2017 17.15-18.00
MIM 111 Temel Tasarım Proje 21.04.2017 13:00-17:00 7. KAT
MIM 103 Mimari Anlatım Teknikleri 24.04.2017 13:00-17:00 7. KAT
MIM 110 Geleneksel Yapı Malzemesi ve Elemanları 24.04.2017  10:30-12:00 D 501-502-503
MIM 112 Mimari Tasarım 25.04.2017  10:30-12:00 D 501-502
MIM 113 Mimarlık Kavramları ve  Mimari Proje I 19.04.2017 09:00-12:00                    13:00-17:00 7. KAT
MIM 102 Mimari Proje II
MIM 201 Mimari Proje III
Kodu Ders Adı (2. SINIF) S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
ATA 202 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II 20.04.2017 17.15-18.00
MIM 208 Mimarlık ve Sanat Tarihi II 26.04.2017 09:00-10:30 D 501-502- 503
MIM 212 Kompozit  Yapı  Malzemeleri  ve  Sistemleri 21.04.2017 13:00-15:00 D 501-502- 503
MIM 214 Bilgisayar Destekli Tasarım II( A grubu) 26.04.2017 13:00-16:00 D 101
MIM 214 Bilgisayar Destekli Tasarım II( B grubu) 27.04.2017 09:00-12:00 D 101
MIM 278 Mimarlıkta Estetik ve Renk 25.04.2017 13:00-14:30 D 501
MIM 290 Mimarlıkta Ahşap Kullanımı 24.04.2017 09:00-10:30 D 504
MIM 292 İnce Yapı Malzemeleri 27.04.2017 15:30-17:00 D 504
MIM 294 Binalarda Yalıtım Uygulamaları 25.04.2017 14:30-16:00 D 504
    MIM 202 Mimari Proje IV 20.04.2017 09:00-12:00                    13:00-17:00 7.KAT
MIM 301 Mimari Proje V
Kodu Ders Adı (3. SINIF) S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
MIM 304 Rölöve 26.04.2017 13:00-15:00 D 501- 502
MIM 306 Şehircilik 24.04.2017 13:00-15:00 D 501-502
MIM 308 Mimari Restorasyon 21.04.2017 10:30-12:00 D 501-502
MIM 322 Yapı Statiği 27.04.2017 10:00-12:00 D 501-502-503
MIM 352 Depreme Dayanıklı Yapı Tasarımı 26.04.2017 15:00-17:00 D 402
MIM 354 Mimari Uygulamalar 25.04.2017 16:00-17:00 D 501
MIM 374 Sıhhi Tesisat 27.04.2017 13:00-14:00 D 502
MIM 394 Ekolojik Mimarlık 27.04.2017 14:00-15:30 D 504
MIM 302 Mimari Proje VI 18.04.2017 09:00-12:00                    13:00-17:00 7. KAT
MIM 401 Mimari Proje VII
Kodu Ders Adı (4. SINIF) S.TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
MIM 406 İmar Hukuku ve Meslek Uygulama Bilgisi 24.04.2017 15:00-17:00 D 501-502
MIM 458 Kentsel Mekanlar 25.04.2017 09:00-10:30 D 504
MIM 490 Mimarlık ve Göstergebilim Kuramı 27.04.2017 09:00-10:30 D 501
MIM 494 Çelik Yapılarda Tasarım 26.04.2017 10:30-12:00 D 501
MIM 496 Mimaride Morfoloji Üzerine Analiz Yöntemleri 21.04.2017 09:00-10:30 D 501

Son Güncelleme 11.04.2017