Kodu Ders Adı (1. SINIF) S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
MIM 113 Mimarlık Kavramları ve  Mimari Proje I 6.06.2017 09:00-12.00                                           13:00-17:00 7.KAT ATÖLYE
MIM 102 Mimari Proje II
MIM 201 Mimari Proje III
MIM 113 MIM 201 MIM 201 Jüri Değerlendirmesi 9.06.2017 10:00-12:00 7. KAT ATÖLYE
TDB 102 Türk Dili II 8.06.2017 17:30-18:15
MIM 103 Mimari Anlatım Teknikleri 12.06.2017 09:00-12:00 7. KAT ATÖLYE
ENF 102 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı 12.06.2017 17:30-18:15
MIM 110 Geleneksel Yapı Malzemesi ve Elemanları 13.06.2017  09:00-10:00 D 501-502
MIM 112 Mimari Tasarım 14.06.2017  09:00-10:00 D 501-502
YDB 102 İngilizce II 14.06.2017 17:30-18:15
MIM 111 Temel Tasarım Proje 16.06.2017 13:00-17:00 7. KAT ATÖLYE
Kodu Ders Adı (2. SINIF) S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
ATA 202 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II 6.06.2017 17.30-18.15 AMFİ1  1.KAT   2.KAT   3.KAT
MIM 202 Mimari Proje IV 7.06.2017 09:00-12:00                                          13:00-17:00 7. KAT ATÖLYE
MIM 301 Mimari Proje V
MIM 202 MIM 301 Jüri Değerlendirmesi 9.06.2017 13:00-15:00 7. KAT ATÖLYE
MIM 290 Mimarlıkta Ahşap Kullanımı 8.06.2017 10:00-11:00 D 503
MIM 294 Binalarda Yalıtım Uygulamaları 8.06.2017 14:30-15:30 D 503
MIM 292 İnce Yapı Malzemeleri 12.06.2017 14:30-16:00 D 501-502
MIM 278 Mimarlıkta Estetik ve Renk 13.06.2017 13:00-14:00 D 503
MIM 208 Mimarlık ve Sanat Tarihi II 14.06.2017 10:30-12:00 D 501-502-503
MIM 214 Bilgisayar Destekli Tasarım II( 1. grub) 16.06.2017 10:00-12:00 D 101
MIM 214 Bilgisayar Destekli Tasarım II( 2 grub) 16.06.2017 13:00-15:00 D 101
MIM 214 Bilgisayar Destekli Tasarım II( 3. grub) 15.06.2017 15:00-17:00 D 101
MIM 212 Kompozit  Yapı  Malzemeleri  ve  Sistemleri 16.06.2017 13:00-14:30 D 501-502- 503
Kodu Ders Adı (3. SINIF) S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
Maket Teslimi 5.06.2017 09:00-10:00 7.KAT ATÖLYE
MIM 302 Mimari Proje VI 10:00-12:00                                        13:00-17:00 7.KAT ATÖLYE
MIM 401 Mimari Proje VII
MIM 302 MIM 401 Jüri Değerlendirmesi 9.06.2017 15:00-17:00 7.KAT ATÖLYE
MIM 374 Sıhhi Tesisat 6.06.2017 09:00-10:00 D 502
MIM 352 Depreme Dayanıklı Yapı Tasarımı 6.06.2017 14:30-15:30 D 503
MIM 354 Mimari Uygulamalar 8.06.2017 13:00-14:00 D 503
MIM 394 Ekolojik Mimarlık 12.06.2017 13:00-14:00 D 501- 502
MIM 305 Mimari Restorasyon 13.06.2017 10:30-12:00 D 501-502
MIM 322 Yapı Statiği 14.06.2017 13:00-15:00 D 501-502-503
MIM 306 Şehircilik 15.06.2017 10:30-11:30 D 501-502
MIM 304 Rölöve 16.06.2017 10:00-12:00 D 503
Kodu Ders Adı (4. SINIF) S.TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
MIM 494 Çelik Yapılarda Tasarım 6.06.2017 13:00-14:00 D 501
MIM 503 Bitirme Projesi 8.06.2017 09:00-12:00                                13:00-17:00 7. KAT ATÖLYE
MIM 503 Jüri Değerlendirmesi 9.06.2017 08:30-10:00 7. KAT ATÖLYE
MIM 490 Mimarlık ve Göstergebilim Kuramı 12.06.2017 09:00-10:00 D 501
MIM 458 Kentsel Mekanlar 13.06.2017 14:30-15:30 D 501
MIM 406 İmar Hukuku ve Meslek Uygulama Bilgisi 15.06.2017 09:00-10:00 D 501
MIM 496 Mimaride Morfoloji Üzerine Analiz Yöntemleri 16.06.2017 15:00-16:00 D 501

Son Güncelleme 01.06.2017 15:30